Jdi na obsah Jdi na menu
 


SNB akce a závody

10. 12. 2006
 

Snowmania 2006

Už delší dobu vás upozorňujeme na blížící se lyžařský a snowboardový veletrh, který se uskuteční v pražské Sazka Areně. A jelikož se jeho termín velmi rychle blíží, přinášíme vám kompletní informace včetně novinek o „mikrosnowparku“ a dalších věcí souvisejících se snowboardingem na této akci... 

Název akce: SNOWMANIA 
Místo konání: Sazka Arena Praha
Termín: 24.- 25. 11. 2006 (pro návštěvníky je akce otevřena v pátek 24.11. 14:00 - 20:00 a v sobotu 25.11. 10:00 - 20:00)
Vstupné: 100,- Kč
Internetové stránky: www.snowmania.eu

Zde najdete leták.

Obecné informace

~mania je podle slovníku cizích slov druhá část složených slov nesoucí význam značného nebo chorobného zaujetí, náklonnosti či touhy.

SNOWMANIA to není veletrh, SNOWMANIA není ani jenom výstava, prezentace značek, exhibice jibbingu, expozice ochranných přileb, promítání filmů, výstava fotografií, ukázky snowkitingu, skialpinismu, demo tuningu lyží, závody, soutěže, autogramiády, SNOWMANIA je svátek všech lyžařů, snowboardistů a vůbec příznivců zimních hor.

Návštěvníkům se na této akci dostane odpovědi na otázku na čem, v čem, kde, kdy a s kým se jim bude v nadcházející sezóně nejlépe jezdit. Na SNOWMANII naleznou významné značky lyží, prken, dalšího vybavení, oblečení a doplňků; nabídku služeb – střediska, parky, servisy, ubytování, cestovní kanceláře a jejich zájezdy, časopisy, internetové portály a mnoho dalšího spojeného se sněhem a zimou.

Připravena je expozice ochranných přileb „Zkus ji!“, která nabídne možnost vyzkoušet přilby mnoha značek a typů zastoupených na našem trhu. Půjde zřejmě o dosud největší koncentraci tohoto materiálu v ČR v jednom místě a v jenom čase.

Mikrosnowpark

„Mikrosnowpark“ poskytne prostor na exhibiční ukázky jibbingu na základních překážkách. Stavbu zajišťuje firma SNOWPARKDESIGN, jezdce domlouvá FReeride.cz a časopis Freemagazine. Do této chvíle potvrdilo svou účast několik jezdců, kteří patří do české snowboardové špičky, jako například Honza „Dodo“ Dolejší (Harrachov - Vehicle, Elan, Level, Snowboard Zezula), David „Čonkstr“ Čonka (Špindlerův Mlýn - Vehicle, Forum, Drake, Northwave, Skateshop.cz, Circa), Darek „Zub“ Bergmann (Příchovice - Horsefeathers, Nitro, Electric), Tomáš „TT“ Tuzar (Praha - Horsefeathers, Forum, Oakley, Metrostav), Ondra „Zvonda“ Zvoníček (Hořice - Burton, Gravis, R.E.D. protection, Spy optics) nebo Roman Dlauhý (Plzeň - Burton, Anon, R.E.D. protection, Volcom, Red Bull, Nike SB, Nixon). Exhibiční jibbingové bloky budou probíhat v podstatě celou dobu veletrhu, s tím, že budou začínat vždy v těchto hodinách: v pátek 15:00, 17:00 a 19:00 v sobotu 11:00,13:00, 15:00, 17:00, 19:00. K dispozici by měla být v pátek rovná bedna a v sobotu bedna lámaná. Hnedka vedle „mikrosnowparku“ najdete STÁNEK FREE MAGAZINE & FREERIDE.CZ, kde například dostanete zdarma samolepky, k dispozici budou Freemagaziny a samozřejmě si budete v případě zájmu moct popovídat o čemkoliv s námi z Freemagu/Freeride.cz nebo se samotnými jezdci. Pokud se prostě budete chtít dozvědět cokoliv o snowboardingu, pak doražte do „našeho rohu“ ;-).

Zimní kino

V rámci „Zimního kina“ budou prezentovány zajímavá videa, například Vo(a)yage, Backcountry Camp 2006, No Way Bulgaria, Alterna, Sněžné děvky z Perninku či snímky z akcí Red Bull – X Border, Hike & Ride, Film your ride a dalších. Partnerem a garantem je magazín laviny.cz.

Sněžné foto

„Sněžné foto“ je výstava velkoplošných fotografií sestavená především z prací redakčních fotografů našich SKI & SNB časopisů a portálů, účastní se zástupci SNOW, Freemagazine, Freeride.cz, Board, X-stream, laviny.cz, horydoly.cz a další. Fotografie budou k vidění na komunikačních plochách akce.

Další zajímavosti

  • Přímo na ploše proběhne také česká premiéra špičkového brusného automatu MONTANA CRYSTAL DIAMOND a demo špičkového tuningu lyží a snowboardů.
  • - Připravena je také prezentace práce HORSKÉ služby ČR včetněpředvedení slanění a dalších ukázek
  • eSKI FUN RACE – závod pro příchozí ve slalomu na bruslích značky BOTAS. Hlavní cenou je celosezónní permanentka do areálu STOH ve Špindlerově Mlýně pro absolutně nejrychlejšího muže a ženu soutěže
  • Závodit se bude také na lyžařských trenažérech SKIER´S EDGE.
  • Pro každého návštěvníka je připraven voucher na slevu servisu lyží a SNB na prezentovaném stroji MONTANA, jsou připraveny i nabídky slev jízdného v partnerských lyžařských areálech, 13. – 24.11. 2006 probíhá také velká soutěž na metropolitním rádiu EXPRES, hlavní cenou jsou slalomky AHV 06 věnované SPORTENEM a.s.

Obrazek

Více informací a podrobnosti o doprovodných programech jsou zveřejňovány na www.snowmania.eu. Srdečně vás jakožto partner akce zveme do Sazka Areny a těšíme se na setkání na SNOWMANII!

_________________________________________________________________

Snowbitch Cup 07 20.-21.1.2006

Chceme vás předem informovat o chystané soutěži kterou budeme pořádat 20.-21.1.2006 na Belvederu v Železné rudě... pro více informací sledujte už brzo www.snowbitch.cz .

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář